Skuteczne
pozycjonowanie stron

Na prowadzone przez nas działania w zakresie SEO składa się szereg różnorodnych czynności, których wynikiem ma być znaczne zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie podniesienie ilości wartościowych odwiedzin witryny zakończonych konwersją.

Optymalizacja
stron internetowych

Optymalizacja witryny jest niezwykle ważnym elementem skutecznego pozycjonowania. Na tym etapie ulepszamy stronę zarówno pod kątem użyteczności dla odwiedzających, jak i dla robotów Google. Odpowiednio przygotowana witryna ma znacznie większe szanse na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Na etapie działań optymalizacyjnych przyglądamy się strukturze strony oraz treści, adresom URL, meta tagom i linkowaniu wewnętrznemu. Zwracamy także uwagę na szybkość ładowania witryny oraz sposób jej wyświetlania na różnych typach urządzeń.

Dobór słów
kluczowych

Frazy kluczowe dobieramy w taki sposób, aby odpowiadały na bezpośrednie oczekiwania użytkowników, którzy poszukują produktów i usług oferowanych przez Twoją firmę.

Budowanie
contentu

Nasz zespół copywriterów przygotowuje treści na strony klientów naturalnie nasycone wybranymi frazami kluczowymi. Dzięki czemu Google postrzega witrynę jako wartościową, a użytkownicy znajdują na niej poszukiwane informacje.

Monitorowanie postępów

Nieustannie monitorujemy aktualne pozycje obsługiwanych stron internetowych na wybrane frazy kluczowe oraz zmiany wprowadzane w algorytmach Google. Na tej podstawie dokonujemy koniecznych zmian.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów w zakresie projektowania graficznego, tworzenia stron www lub skutecznego pozycjonowania? Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim projekcie!

Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe ?

Pozycjonowanie stron internetowych ma ogromne znaczenie. Strona która nie jest pozycjonowana ma słabe wyniki w wyszukiwarce, a takie wyniki i niska pozycja nie napędza nowych klientów. Pozycjonowanie stron internetowych to dzisiejszych czasach standard. Współczesność otwiera przed firmami niedostępne wcześniej możliwości docierania ze swoimi produktami i usługami do klientów z całego świata. Jednak aby było to możliwe, niezbędna jest funkcjonalna i estetyczna strona internetowa.

Jak przebiega proces pozycjonowania w naszej firmie?

Na samym początku zajmujemy się analizą strony klienta. Aby odblokować potencjał strony usuwamy błędy które znajdują się na stronie. Gdy strona jest bardzo przestarzała oferujemy stworzenie nowej. Pozycjonowania w naszej firmie dokonują doświadczeni specjaliści. Dobór odpowiednich słów kluczowych ma ogromne znaczenie. Wybierzemy najlepsze frazy, które skierują użytkowników na stronę klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów odnośnie słów kluczowych. Każdej osobie oferujemy pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie pozycjonowania. Nie zostawimy klienta bez pomocy. Pamiętajmy także aby skutecznie zapaść w pamięć potencjalnych klientów konieczna jest odpowiednia identyfikacja wizualna firmy lub marki. Dla naszych klientów przygotowujemy niezbędne elementy graficzne składające się na pożądany wizerunek zarówno w sieci, jak i poza nią tj. logo, projekt strony www, materiały reklamowe.