Projektowanie
stron www.

Budowa wizerunku w Internecie wymaga posiadania estetycznej, czytelnej i w pełni intuicyjnej strony www. Z naszą pomocą stworzysz taką witrynę, przyciągniesz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż swoich produktów i usług.

Budowa
stron internetowych

Projektowanie strony www każdorazowo rozpoczynamy od przyjęcia założeń projektu tj. cel stworzenia witryny czy grupa docelowa, do której kierujemy komunikację. W kolejnym kroku dobieramy odpowiednią technologię wykonania witryny i tworzymy architekturę strony zgodną z obowiązującymi zasadami w zakresie użyteczności.

Makiety graficzne przedstawiamy klientowi i jeśli to konieczne nanosimy poprawki. Następnie kodujemy stronę i testujemy ją na różnorodnych urządzeniach oraz najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Strony optymalne
dla użytkownika

Przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja, sprawne działanie wszystkich elementów – to cechy, które wyróżniają nasze strony www. Dzięki czemu są one chętnie odwiedzane przez szerokie grono internautów.

Strony wygodne
dla właściciela

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone systemy zarządzania treścią, co pozwala na sprawne zarządzanie witryną, proste aktualizowanie treści oraz dodawanie ofert.

Strony responsywne
RWD / mobile

Tworzone przez nas strony internetowe są zgodne ze standardem RWD. W praktyce oznacza to, że automatycznie dostosowują się do poprawnego wyświetlania na komputerach, tabletach i smartfonach.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów w zakresie projektowania graficznego, tworzenia stron www lub skutecznego pozycjonowania? Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim projekcie!

Identyfikacja
wizualna

Zasada „wyróżnij się albo zgiń” nabiera szczególnego znaczenia we współczesnych czasach gdy zalew informacji reklamowych sprawia, że naprawdę trudno zapaść w pamięć odbiorców. Dlatego też tworzymy kreatywne elementy brandingu dla firm i instytucji dzięki, którym mogą skutecznie budować swój wizerunek w sieci i poza nią.

Pozycjonowanie
w Google

Aby Twoja firmowa strona internetowa była tłumnie odwiedzana przez użytkowników sieci zainteresowanych oferowanymi produktami lub usługami, trzeba zadbać o jej pozycjonowanie. Na szczęście nie musisz tego robić samodzielnie – od tego masz naszych wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem!